Kurumsal     Firmamız 1996 yılının Ocak ayından itibaren ELAZIĞ ili ve bölgesinde alt yapı ve üst yapı kent mobilyaları ve peyzaj çalışmaları ile ilgili olarak resmi kurum ve kuruluşlar ile belediyeler ve müteahhitlerin TOKİ nin ihtiyaçlarına yönelik taleplerini karşılayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın başlıca iştigal konusu ağırlıklı Çocuk Oyun Parkları Kent Mobilyaları Kompozit ürünlerdir.

    Belediyeler ve özel sektörün yanı sıra resmi kurum ve kuruluşların Peyzaj ve Çevre Düzenlemesinde kullanılan Kent Mobilyaları ve Çocuk Oyun Grupları ile Kompozit alt yapı ve üst yapı ürünleri ile ilgili bütün projelerinin uygulamasını uzman kadromuz ve deneyimli ekiplerimizin titiz çalışmalarıyla kısa sürede teslim etmekteyiz.

    Ekonomik göstergeler ışığında, gelişmekte olan ülkelerin, 2010 yılından itibaren Türkiye’nin dünyada, Elazığ’ın Türkiye’de ve Belen Çocuk Oyun Parklarının da Elazığ ve Türkiye’den sonra ihracatta söz sahibi olacağının öngörüsüyle imalatını ve satışını yapmış olduğumuz oyun grupları ve kent mobilyalarının yeni tasarım ve 2010 katalog çalışmamız ile pazardaki liderlik yerimizi şimdiden ayırmış bulunmaktayız.

Belen çocuk oyun parklarının öncelikli hedefi küreselleşen dünyada lider gruplarla aynı paltformda yarışacak düzeyde olduğunu hissettirmek adına tasarladığımız yeni oyun grupları ve kent mobilyaları katalogumuzu oluşturarak sektördeki yerimizi kendimiz belirledik.

İyi bir yaşam sağlıklı bir çevre yalnızca teknoloji ile elde edilir. Ama doğanın içinden, insan doğasına uygun, çevreyle uyum içinde bir teknoloji... İnsana dost teknolojisi ile BELEN Çocuk Oyun Parkları İnşaat Peyzaj Kompozit San. ve Tic. Ltd. Şti. böyle bir imkan sunuyor sizlere. Bu anlayışa sahip olduğumuz sürece önce siz kazanacaksınız, sonra da biz!...

    Talepleriniz ile buluşmak üzere çalışmalarınızda başarılar dileriz.

    Firmamızın imalatını ve satışını yapmış olduğu ürünlere aşağıdaki linklerden ulaşabilir detaylı bilgiler edinebilirsiniz…

 

www.belen.com.tr
www.belenkompozit.com